Працюємо по всій Україні!

Зв’яжіться з нами:

(097) 076 37 47

Що собою являє процес індивідуального проектування?

будинок-(укр)

В цілому, процес проектування включає три етапи:

I етап – проектна пропозиція. Даний етап починається після підписання договору про надання проектних послуг та сплати початкового внеску в розмірі 50 % від загальної суми, після чого один з наших архітекторів зв’яжеться з Вами по електронній пошті або телефоні чи особистій зустрічі. З ним Ви зможете обговорити свої думки, мрії і вимоги. Ви можете надати стільки інформації, скільки хочете; головне – якомога конкретніше і точніше передати свої потреби і цілі. Після того, як архітектор отримає необхідну інформацію, ми почнемо проектування будинку. Спочатку будуть спроектовані плани поверхів; потім ми будемо шукати рішення об’єму та фасадів.

II етап – креслення будівлі/конструкції. Даний етап починається після затвердження першого етапу проектування. Після чого конструктор спроектує конструктивну частину будівлі. Наприкінці даного етапу Ви отримаєте комплект креслень, який повинні будете затвердити в державних органах влади.

III етап – кінцеве твердження і відправка. По завершенні роботи над конструктивною частиною, Ви повинні будете сплатити решту 50 % від загальної суми. Після отримання кінцевого платежу ми віддрукуємо для Вас весь проект ( у трьох примірниках). Ви також можете прибути в наш офіс і забрати проект особисто.

Замовляй у CH proekt:
Купуй каталог "Проекти котеджів та особняків. Архетон" з найновішими проектами будинків всього лиш за 40 грн.
Каталог проекти котеджів Архетон
Проектне бюро "CH proekt" активно розвиває сферу по створенню 3D  внутрішнього дизайну. Інтерактивні прогулки по нашим проектам дозволяє максимально відтворити реалізованість внутрішнього простору будинку.
дизайн-проектов-3д
Проектне бюро "CH proekt" виконує різної складності макети будинків як приватних так і багатоповерхових споруд. Для прорахунку вартості надсилайте нам вихідні дані на мейл klient@chproekt.com.ua
Макети-будинків-львів
РОЗРОБЛЯЄМО 3D візуалізації інтер'єрів, візуалізації екстер'єрів, візуалізації об'єктів, віртуальні тури, 3D анімації, Економте час і не економте на якості! 
3d-анімація-замовити-дизайн-проект-у-Львові
Закрити

captcha

Закрити

captcha

Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Okladka_1-2015_axel-ceramik
Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки