Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Проекти будинків від HOME KONCEPT

Компанія СH proekt являється офіційним представником польської компанії HOME KONCEPT у Львові та Західній Україні. Компанія HOME KONCEPT вже понад 10 років на ринку Польщі, України та інших країн колишнього радянського союзу. Такий великий стаж роботи свідчить лише про те, що їй можна довіряти. Проекти HOME KONCEPT повністю відповідають усім стандартам та будівельним нормам України.

Польські проекти котеджів

У комплект креслень входить вся необхідна інформація, а саме: архітектурна, конструктивна та інжернерна частини. На території Украни побудовано по проектам HOME KONCEPT сотні будинків. Не кожна проектна фірма може похвалитися такою багатогранною архітектурою, яка приваблює своєю простотою та компактним розташуванням усього внутрішнього простору.

Отож, вибирайте та замовляйте європейські проекти на будь-який смак!

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки