Працюємо по всій Україні!

Зв’яжіться з нами:

(097) 076 37 47

Proekt Group

KB-proekt

Proekt Group

Багато родин мріють про комфортне затишне життя і дуже часто таке життя пов’язують з окремим будинком. Саме у власному особняку є ідеальні умови для росту і розвитку ваших дітей. Простір для втілення ідей, проявлення талантів чи творчості або місце для усамітнення, душевного спокою і відпочинку від напруженого життя у місті. Звичайно, можна купити готовий будинок, але дуже часто ми переробляємо будинок так як нам зручно. Це додаткові витрати грошей і часу. Є простіше рішення. Розробити власний план будинку, такий, який нам до вподоби. Або купити готовий проект котеджу у проектних компаній.

Типи проектів будинків

Ми представляємо Вашій увазі колекцію архітектурних концепцій Proekt Group. Тут зібрані як одноповерхові проекти будинків, одноповерхові з мансардним поверхом так, двоповерхові а також дерев’яні проекти котеджів. Ми поділили їх по категоріям, щоб Вам легше було знайти відповідний проект будинку. У кожній з вибраних категорій Ви знайдете як класичний стиль проекту будинку так і сучасний, інноваційний план котеджу.
При виборі проекту звертайте увагу на особливості даного проекту, його розміри і можливості для втілення своїх ідей.

Наші партнери
Замовляй у CH proekt:
Купуй каталог "Проекти котеджів та особняків. Архетон" з найновішими проектами будинків всього лиш за 40 грн.
Каталог проекти котеджів Архетон
Проектне бюро "CH proekt" активно розвиває сферу по створенню 3D  внутрішнього дизайну. Інтерактивні прогулки по нашим проектам дозволяє максимально відтворити реалізованість внутрішнього простору будинку.
дизайн-проектов-3д
Проектне бюро "CH proekt" виконує різної складності макети будинків як приватних так і багатоповерхових споруд. Для прорахунку вартості надсилайте нам вихідні дані на мейл klient@chproekt.com.ua
Макети-будинків-львів
РОЗРОБЛЯЄМО 3D візуалізації інтер'єрів, візуалізації екстер'єрів, візуалізації об'єктів, віртуальні тури, 3D анімації, Економте час і не економте на якості! 
3d-анімація-замовити-дизайн-проект-у-Львові
Закрити

captcha

Закрити

captcha

Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Okladka_1-2015_axel-ceramik
Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки