Працюємо по всій Україні!

Зв’яжіться з нами:

(097) 076 37 47

Одноповерхові з мансардою

Популярні проекти будинків з мансардою

На сьогоднішній день в Україні більш популярним стає створення мансардного поверху в будинках. Вибираючи проекти одноповерхових будинків з мансардою, ви можете добре заощадити на зменшенні деякої корисної площі. Це можуть бути скошені стелі, які зроблять ваші стіни трохи нижче, але в такому випадку можуть виникнути складнощі з розміщенням меблів. Звичайно, вартість мансардних вікон відрізняється від ціни звичайних склопакетів, які значно дешевше. Однак такі недоліки легко компенсуються іншими перевагами проекту одноповерхових будинків з мансардою. Поверх з мансардою вийде значно економніше, тому в цьому випадку не потрібні матеріали для стін, зовнішня обробка і цегла. При будівництві мансардного поверху застосовуються кроквяні конструкції, покрівельні матеріали, а також утеплювач.

Готові проекти одноповерхових будинків з мансардою

Мансарда внесе до вашого будинку привабливості, оскільки надає можливість створити цікаву ідею, внести доповнення в готовий проект одноповерхового будинку з мансардою. За допомогою оригінальної геометрії стін, незвичайних віконних прорізів, а також своєрідних декоративних балок можна надати верхньому поверху оригінальності і своєрідності. Єдиним недоліком в цьому випадку можуть бути скошені стелі, які легко перетворити в перевагу, адже трапецієвидний простір можна використати під шафу або ж зробити книжковий стелаж, комод і т.д.
Якщо ви хочете, щоб ваше мансардне приміщення стало просторіше, тоді слід зробити більший кут нахилу даху.
Готові проекти одноповерхових будинків з мансардою пропонують великий спектр всіляких планувань. Можна зробити все, що завгодно – починаючи з відкритої вітальні і закінчуючи більш ізольованими кімнатами. Завдяки всіляким сучасним матеріалам, мансарду можна перетворити на комфортне житло, в якому ви можете перебувати в будь-який час року незалежно від погодних умов.

Мансарда по праву стане найбільш теплим і улюбленим приміщенням Вашого будинку.

Замовляй у CH proekt:
Купуй каталог "Проекти котеджів та особняків. Архетон" з найновішими проектами будинків всього лиш за 40 грн.
Каталог проекти котеджів Архетон
Проектне бюро "CH proekt" активно розвиває сферу по створенню 3D  внутрішнього дизайну. Інтерактивні прогулки по нашим проектам дозволяє максимально відтворити реалізованість внутрішнього простору будинку.
дизайн-проектов-3д
Проектне бюро "CH proekt" виконує різної складності макети будинків як приватних так і багатоповерхових споруд. Для прорахунку вартості надсилайте нам вихідні дані на мейл klient@chproekt.com.ua
Макети-будинків-львів
РОЗРОБЛЯЄМО 3D візуалізації інтер'єрів, візуалізації екстер'єрів, візуалізації об'єктів, віртуальні тури, 3D анімації, Економте час і не економте на якості! 
3d-анімація-замовити-дизайн-проект-у-Львові
Закрити

captcha

Закрити

captcha

Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Okladka_1-2015_axel-ceramik
Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки