Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Вартість проектування будинку

young_family

Орієнтовна вартість розробки проектної документації на будівництво індивідуального житлового будинку:

  • Ескізний проект від 100 грн/м2
  • Робоча документація від 140 грн/м2‏

До складу робочої документації входять такі розділи:

  • Архітектурні рішення
  • Конструктивні рішення
  • Внутрішні інженерні мережі (опалення, вентиляція, водопостачання, водовідведення, електротехнічні рішення), які додатково можна замовити.

Авторський нагляд  у вартість проектування не входить. Тому здійснюється при необхідності за окремим договором.

При визначенні кошторисної вартості проектування ми враховуємо такі фактори, як площа об’єкта, побажання щодо стилістичного рішення будинку,  побажання щодо матеріалів та конструкцій,  характер рельєфу ділянки, обсяг проектних робіт.

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки