Працюємо по всій Україні!

Зв’яжіться з нами:

(097) 076 37 47

VELUX

velux logo


Мансардні вікна VELUX – ідеальне рішення для будинку з мансардою

Мансардні вікна VELUX  забезпечують кімнату світлом та свіжим повітрям. Безпечна конструкція вікна з зовнішнім загартованим склом та внутрішнім склом триплекс, доступним у всіх моделях дахових вікон VELUX. Які ще переваги мансардних вікон?

Переваги від встановлення мансардних вікон VELUX

1.        Модель з двома ручками відкривання     1

Вибрати мансардне вікно VELUX з верхньою ручкою відкривання чи нижньою: верхня ручка відкривання підходить для мансардних вікон, встановлених на висоті 90-120 см від підлоги. Нижня ручка – коли уникнути високого пристінка не виходить і висота встановлення вікна 130-160 см від підлоги. Якщо на етапі встановлення мансардного вікна обрати не ручку складно – зверніть увагу на модель вікна VELUX з двома ручками відкривання одночасно.
Як працює мансардне вікно з двома ручками?
На етапі  встановлення мансардного вікна Ви блокуєте одну з ручок і користуєтесь іншою. Згодом, при потребі, Ви зможете змінити активну ручку.

     

2.        Доступний двокамерний склопакет 

2...

Нове мансардне вікно лінії VELUX PREMIUM стандарт з доступним двокамерним склопакетом (Uвікна 1.1 W/m2K) безкомпромісна захист Вашого будинку від тепло втрат. У поєднанні з технологією ThermoTechnology ™ і спеціальними ущільнювачами конструкція вікна досягає найвищих показників опору теплопередачі.

Завдяки унікальній верхньої ручки в поєднанні з клапаном для провітрювання під мансардним вікном зручно розташувати меблі або облаштувати зону відпочинку.
GLL 1061 – двокамерне вікно виконано в дереві з покриттям лаком на водній основі.

 

 

3.       Вентиляційний клапан, з фільтром, що обслуговується, у всіх моделях 

3

Дозволяє провітрювати навіть при зачиненому вікні
Вентиляційний клапан дозволяє провітрювати приміщення при закритому вікні, навіть в ночі чи коли Вас немає вдома. Завдяки вдало продуманій конструкції клапана провітрювати кімнату можна при буд –якій погоді і навіть взимку. Мансардне вікно при цьому залишається закритим.

Свіже повітря та здоровий мікроклімат у кімнаті сприяє більш зосередженій роботі чи навчанню та, міцнішому сну вночі.

     

 

4.       Більша площа засклення 

4

Більше світла з мансардними вікнами VELUX

Збільшення поверхні скла дахових вікон на 10% сприяє більшому проникненню світла в мансарді, а отже і більшої кількості пасивного тепла, що надходить у кімнату з сонячними променями.

З мансардними вікнами VELUX краще енергобаланс у приміщенні.
Різниця між показниками отриманого тепла та тепловтрат є енергобалансом.

 

   

 

5.           Комплект теплогідроізоляції BDX 20005

Переваги встановлення дахового вікна з комплектом теплогідроізоляції

 • Захист від промерзання та конденсату
 • Легкий та надійний монтаж
 • Посилений жолоб
 • Гарантія 10 років

До складу комплекту BDX 2000:

 • Посилений дренажний жолоб, який не потребує додаткової опори
 • Гофрований фартух щільно облягає лати та не потребує розкрою
 • Усі елементи комплекту BDX 2000 повністю відповідають розмірам вікна і не потребують додаткової підгонки
 • Теплоізоляційний контур надійно утеплюю периметр вікна

Гарантія 10 років при встановленні вікна з фірмовим комплектом BDX 2000
Використання комплекту BDX 2000 для встановлення дахових вікон є додатковою гарантією правильного встановлення вікна.

       

6.         Безпечне скло “триплекс” у мансардних вікнах VELUX.

6

Мансардні вікна розташовані під кутом і дуже часто у зоні під вікном у мансарді  організовують простір для навчання чи гри. Особливо технологія «триплекс» у мансардному вікні важлива, коли такі дахові вікна розміщені у дитячій кімнаті.

     

 

7.         Мансардні вікна з дистанційним керуванням VELUX INTEGRA

7

Рішення для мансардних вікон, встановлених високо та для любителів особливого комфорту.
Мансардними вікнами VELUX  можна керувати з будь – якого куточка будинку. Зручний, сучасний сенсорний пульт містить 8 програм, а також можливість програмування на певну програму і час її виконання. До того ж, вікна VELUX вбудований мотор, який працює без утворення додаткового шуму.Вікна VELUX з дистанційним керуванням можуть бути з живленням від електромережі чи від сонячного елементу

Якщо мансардні вікна виконують роль верхнього світла, управляти ними зручно допомогою дистанційного пульта керування.

   

 

8.          Система утеплення ThermoTechnologyTM 

Ефективно зберігає тепло в домі, підвищує енергоефективність
Переваги ThermoTechnologyTM
Нова, вдосконалена система ізоляції для ще кращої енергоефективності мансардних вікон. Завдяки спеціальному герметичному ущільненню вікно буде зберігати тепло в будинку, зменшуючи енерговитрати.
Додаткова ізоляція мансардного вікна по периметру за допомогою комплекту теплогідроізоляції VELUX BDX 2000 разом з ThermoTechnologyTM є надійним захисником від будь якого холоду. А це значить, що у Вашому будинку з мансардними вікнами VELUX буде тепло і затишно.

      9.         Доступні та оригінальні сонцезахисні аксесуари

Кольорова колекція штор для мансардних вікон розроблена компанією Trend Union, яка має величезний досвід у прогнозуванні трендів.
Переваги оригінальних штор для мансардних вікон:

 • Ідеально підходять під розміри мансардних вікон VELUX;
 • Легке встановлення з системою Pick&Click!;
 • Продуманий дизайн;
 • Комфорт та зручність

З оригінальними шторами для мансардних вікон VELUX Ви знайдете рішення для будь-якого типу кімнати.

Замовляй у CH proekt:
Купуй каталог "Проекти котеджів та особняків. Архетон" з найновішими проектами будинків всього лиш за 40 грн.
Каталог проекти котеджів Архетон
Проектне бюро "CH proekt" активно розвиває сферу по створенню 3D  внутрішнього дизайну. Інтерактивні прогулки по нашим проектам дозволяє максимально відтворити реалізованість внутрішнього простору будинку.
дизайн-проектов-3д
Проектне бюро "CH proekt" виконує різної складності макети будинків як приватних так і багатоповерхових споруд. Для прорахунку вартості надсилайте нам вихідні дані на мейл klient@chproekt.com.ua
Макети-будинків-львів
РОЗРОБЛЯЄМО 3D візуалізації інтер'єрів, візуалізації екстер'єрів, візуалізації об'єктів, віртуальні тури, 3D анімації, Економте час і не економте на якості! 
3d-анімація-замовити-дизайн-проект-у-Львові
Закрити

captcha

Закрити

captcha

Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Okladka_1-2015_axel-ceramik
Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки