Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

VELUX

velux logo


Мансардні вікна VELUX – ідеальне рішення для будинку з мансардою

Мансардні вікна VELUX  забезпечують кімнату світлом та свіжим повітрям. Безпечна конструкція вікна з зовнішнім загартованим склом та внутрішнім склом триплекс, доступним у всіх моделях дахових вікон VELUX. Які ще переваги мансардних вікон?

Переваги від встановлення мансардних вікон VELUX

1.        Модель з двома ручками відкривання     1

Вибрати мансардне вікно VELUX з верхньою ручкою відкривання чи нижньою: верхня ручка відкривання підходить для мансардних вікон, встановлених на висоті 90-120 см від підлоги. Нижня ручка – коли уникнути високого пристінка не виходить і висота встановлення вікна 130-160 см від підлоги. Якщо на етапі встановлення мансардного вікна обрати не ручку складно – зверніть увагу на модель вікна VELUX з двома ручками відкривання одночасно.
Як працює мансардне вікно з двома ручками?
На етапі  встановлення мансардного вікна Ви блокуєте одну з ручок і користуєтесь іншою. Згодом, при потребі, Ви зможете змінити активну ручку.

     

2.        Доступний двокамерний склопакет 

2...

Нове мансардне вікно лінії VELUX PREMIUM стандарт з доступним двокамерним склопакетом (Uвікна 1.1 W/m2K) безкомпромісна захист Вашого будинку від тепло втрат. У поєднанні з технологією ThermoTechnology ™ і спеціальними ущільнювачами конструкція вікна досягає найвищих показників опору теплопередачі.

Завдяки унікальній верхньої ручки в поєднанні з клапаном для провітрювання під мансардним вікном зручно розташувати меблі або облаштувати зону відпочинку.
GLL 1061 – двокамерне вікно виконано в дереві з покриттям лаком на водній основі.

 

 

3.       Вентиляційний клапан, з фільтром, що обслуговується, у всіх моделях 

3

Дозволяє провітрювати навіть при зачиненому вікні
Вентиляційний клапан дозволяє провітрювати приміщення при закритому вікні, навіть в ночі чи коли Вас немає вдома. Завдяки вдало продуманій конструкції клапана провітрювати кімнату можна при буд –якій погоді і навіть взимку. Мансардне вікно при цьому залишається закритим.

Свіже повітря та здоровий мікроклімат у кімнаті сприяє більш зосередженій роботі чи навчанню та, міцнішому сну вночі.

     

 

4.       Більша площа засклення 

4

Більше світла з мансардними вікнами VELUX

Збільшення поверхні скла дахових вікон на 10% сприяє більшому проникненню світла в мансарді, а отже і більшої кількості пасивного тепла, що надходить у кімнату з сонячними променями.

З мансардними вікнами VELUX краще енергобаланс у приміщенні.
Різниця між показниками отриманого тепла та тепловтрат є енергобалансом.

 

   

 

5.           Комплект теплогідроізоляції BDX 20005

Переваги встановлення дахового вікна з комплектом теплогідроізоляції

 • Захист від промерзання та конденсату
 • Легкий та надійний монтаж
 • Посилений жолоб
 • Гарантія 10 років

До складу комплекту BDX 2000:

 • Посилений дренажний жолоб, який не потребує додаткової опори
 • Гофрований фартух щільно облягає лати та не потребує розкрою
 • Усі елементи комплекту BDX 2000 повністю відповідають розмірам вікна і не потребують додаткової підгонки
 • Теплоізоляційний контур надійно утеплюю периметр вікна

Гарантія 10 років при встановленні вікна з фірмовим комплектом BDX 2000
Використання комплекту BDX 2000 для встановлення дахових вікон є додатковою гарантією правильного встановлення вікна.

       

6.         Безпечне скло “триплекс” у мансардних вікнах VELUX.

6

Мансардні вікна розташовані під кутом і дуже часто у зоні під вікном у мансарді  організовують простір для навчання чи гри. Особливо технологія «триплекс» у мансардному вікні важлива, коли такі дахові вікна розміщені у дитячій кімнаті.

     

 

7.         Мансардні вікна з дистанційним керуванням VELUX INTEGRA

7

Рішення для мансардних вікон, встановлених високо та для любителів особливого комфорту.
Мансардними вікнами VELUX  можна керувати з будь – якого куточка будинку. Зручний, сучасний сенсорний пульт містить 8 програм, а також можливість програмування на певну програму і час її виконання. До того ж, вікна VELUX вбудований мотор, який працює без утворення додаткового шуму.Вікна VELUX з дистанційним керуванням можуть бути з живленням від електромережі чи від сонячного елементу

Якщо мансардні вікна виконують роль верхнього світла, управляти ними зручно допомогою дистанційного пульта керування.

   

 

8.          Система утеплення ThermoTechnologyTM 

Ефективно зберігає тепло в домі, підвищує енергоефективність
Переваги ThermoTechnologyTM
Нова, вдосконалена система ізоляції для ще кращої енергоефективності мансардних вікон. Завдяки спеціальному герметичному ущільненню вікно буде зберігати тепло в будинку, зменшуючи енерговитрати.
Додаткова ізоляція мансардного вікна по периметру за допомогою комплекту теплогідроізоляції VELUX BDX 2000 разом з ThermoTechnologyTM є надійним захисником від будь якого холоду. А це значить, що у Вашому будинку з мансардними вікнами VELUX буде тепло і затишно.

      9.         Доступні та оригінальні сонцезахисні аксесуари

Кольорова колекція штор для мансардних вікон розроблена компанією Trend Union, яка має величезний досвід у прогнозуванні трендів.
Переваги оригінальних штор для мансардних вікон:

 • Ідеально підходять під розміри мансардних вікон VELUX;
 • Легке встановлення з системою Pick&Click!;
 • Продуманий дизайн;
 • Комфорт та зручність

З оригінальними шторами для мансардних вікон VELUX Ви знайдете рішення для будь-якого типу кімнати.

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки