Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

3D анімація

3D анімація приміщень, інтер’єрів та екстер’єрів є створенням тривимірних відео роликів про майбутнє приміщенні і дає можливість зробити маленьку справжню віртуальну прогулянку навколо (або в середині) будівлі і своїми очима побачити як все буде виглядати на етапі створення проекту.

Приклад 3D анімації від нашої компанії «СН proekt»

Проект Ігнасій

Проект Зефіг Г2

Проект Аврелій Рекс

Проект Марго Кубик

Де замовити 3D анімацію в Україні

Замовити якісну 3D анімацію можна в нашій проектної компанії «СН proekt».

Звертайтеся:
тел. +38 (097) 076 37 47
E-mail: [email protected]
Skype: yurachernyak1986

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки