Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

3D візуалізація екстер’єру

Все що ми бачимо навколо себе, гуляючи по місту: житлові комплекси, пам’ятники архітектури, громадські будівлі, все це перш ніж бути побудованим, спершу було спроектоване архітекторами. І якщо раніше архітектори проектували і малювали креслення майбутніх будівель на папері, то в наш час сучасна комп’ютерна техніка дозволяє проектувати будівлі (як втім, і будь-які інші об’ємні об’єкти) засобами комп’ютерної графіки прямо у віртуальній реальності.

Що таке 3D візуалізація екстер’єру і навіщо вона потрібна

Отже, 3D візуалізація екстер’єру дозволяє нам проектувати об’ємні зображення будь-яких об’єктів за допомогою комп’ютерної графіки. Екстер’єр – це зовнішній вигляд будинків, вписаний в навколишню місцевість, зі своїми унікальними архітектурними формами, які максимально наближені до реальності. При цьому об’ємне зображення можна дивитися, як з різних кутів, так і відстаней, наближаючи і віддаляючи на свій розсуд.

Візуалізація екстер’єрів допомагає оцінити в найдрібніших деталях, як переваги, так і недоліки майбутньої будівлі, чи-то житловий будинок, дача, або будь-яке інше приміщення. Сьогодні це так само просто, як погортати журнал по дизайну. І погодьтеся, подивитися готову комп’ютерну модель майбутнього будинку куди зручніше і приємніше, ніж розбиратися в складних архітектурних кресленнях.

Також при візуалізації екстер’єрів обов’язково враховуються особливості ландшафту, навколишня інфраструктура, все це дає можливість побачити, наскільки органічно архітектура буде вписана в конкретний ландшафт, зробити віртуальну прогулянку навколо майбутньої будівлі.

Переваги 3D візуалізації будівель

  • Застосування сучасних комп’ютерних програм 3D візуалізації дозволяє гнучко коригувати формування проектів на всіх стадіях розробки, таким чином, буквально на очах будувати віртуальний будинок, який незабаром стане реальним.
  • 3D візуалізація екстер’єрів дозволяє не тільки імітувати майбутній зовнішній вигляд конкретного будинку, а й цілого мікрорайону, що буде дуже актуально для компаній забудовників.
  • 3D візуалізацію можна застосовувати не тільки при будівництві нових будівель, але і при здійсненні ремонтних робіт, які будуть проходити в рази ефективніше, якщо попередньо розрахувати необхідні параметри змін.
  • За допомогою 3D візуалізації можна грамотно підібрати будівельні матеріали, візуально представивши їх вписаними в загальний контекст.

Приклади візуалізації екстер’єрів

Вартість 3D візуалізації екстер’єру

Ціни 3D візуалізації екстер’єру розраховуються індивідуально в залежності від масштабності та складності робіт, особливостей об’єкта і термінів виконання.

Отримати консультацію, а також замовити 3D візуалізацію екстер’єру в Україні можна в нашій проектної компанії «СН proekt».

Звертайтеся:
тел. +38 (097) 076 37 47
E-mail: [email protected]
Skype: yurachernyak1986

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки