Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Що собою являє процес індивідуального проектування?

будинок-(укр)

В цілому, процес проектування включає три етапи:

I етап – проектна пропозиція. Даний етап починається після підписання договору про надання проектних послуг та сплати початкового внеску в розмірі 50 % від загальної суми, після чого один з наших архітекторів зв’яжеться з Вами по електронній пошті або телефоні чи особистій зустрічі. З ним Ви зможете обговорити свої думки, мрії і вимоги. Ви можете надати стільки інформації, скільки хочете; головне – якомога конкретніше і точніше передати свої потреби і цілі. Після того, як архітектор отримає необхідну інформацію, ми почнемо проектування будинку. Спочатку будуть спроектовані плани поверхів; потім ми будемо шукати рішення об’єму та фасадів.

II етап – креслення будівлі/конструкції. Даний етап починається після затвердження першого етапу проектування. Після чого конструктор спроектує конструктивну частину будівлі. Наприкінці даного етапу Ви отримаєте комплект креслень, який повинні будете затвердити в державних органах влади.

III етап – кінцеве твердження і відправка. По завершенні роботи над конструктивною частиною, Ви повинні будете сплатити решту 50 % від загальної суми. Після отримання кінцевого платежу ми віддрукуємо для Вас весь проект ( у трьох примірниках). Ви також можете прибути в наш офіс і забрати проект особисто.

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки