Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Індивідуальне проектування від 140 грн./кв.м

modern-house-Metaform

На сьогоднішній день будівельний ринок пропонує все більш індивідуальний підхід до замовника. Це стосується вже на самому початку спільної роботи, а саме на індивідуальному проектуванню будинка. Ви напевно погодитися з тим, що  не такий як у всіх котедж викликає більше цікавості, адже він вражає своїм зовнішнім виглядом та внутрішнім плануванням.

Індивідуальне проектування тим і відрізняється від готових типових проектів що можна створити свій унікальний. неповторний проекту будинку. Якщо Ви плануєте разом з кваліфікованим архітектором запроектувати саме такий дім тоді у Вас з’являється  безліч можливостей. Насамперед, зверніть увагу на фасад будинку, на кількість поверхів, на внутрішній простір гостинної. Одним словом, Ви – господар майбутнього дому.

Проектне бюро CH proekt пропонує найкращі ціни на індивідуальне проектування від 140 грн./кв.м.
Телефонуйте вже сьогодні, щоб вже завтра проектувати своє майбутнє.

Втілюйте Ваші мрії та побажання на папері разом з нами!

Як відбувається співпраця з архітектором?

Співпраця з архітектором відбувається дуже просто і легко. Наші кваліфіковані архітектори зможуть безкоштовно виїхати  на земельну ділянку, де Ви плануєте будувати свій дім.  Це, у свою чергу, допоможе з орієнуватися на місцевості, побачити міські комунікації які пролягають біля Вашої ділянки. Після цього ми уважно запишемо всі Ваші побажання щодо майбутнього будинку, а саме: зовнішній вигляд, внутрішній простір, висоту поверхів, висоту підвального приміщення (якщо такий передбачається), розташування меблів і т.д. Якщо всі моменти погоджено, тоді архітектор виведе ціну та терміни проектування (терміни залежать від складності проекту, але зазвичай ми стараємося вкластися в 30 робочих днів).

Індивідуальний проект котеджу – це?

Індивідуальний проект будинку – це ексклюзивний проект будинку, який розроблено виключно по Вашим побажанням та вихідним даним. Такий проект однозначно проектується значно довше (до моменту затвердженого Вами ескізу), крім цього, остаточна вартість залежатиме від загальної площі будинку. Як правило, індивідуальний проект дорожчий за типовий. Якщо Ви не знайшли серед колекції готових типових проектів відповідний проект будинку наші кваліфіковані архітектори готові запроектувати для Вас індивідуальний проект в максимально стислі терміни.

Скільки часу проектується індивідуальний проект котеджу?

Терміни проектування в більшій мірі залежить від Вас. Зазвичай на розробку проекту будинку йде до 30 робочих днів. Звичайно, щоб вкластися в 30 -денний період, від Вас вимагається якомога тісніша співпраця з архітектором та оперативніше реагувати на запити на початковому етапі розробки проекту. Для того, щоб тривалість процесу проектування не перевищувала зафіксованих термінів, звичайно потрібно, щоб всі свої думки щодо зовнішнього вигляду та внутрішнього простору Ви повідомляли нам не пізніше ніж протягом двох робочих днів. Але слід пам’ятати одну важливу істину – що створення для Вас проекту – це найголовніше завдання, яке вимагатиме стільки часу скільки потрібно. Для нас важливий результат – це Ваша усмішка!

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки