Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Макети будинків

Виготовлення архітектурних макетів будинків

Вийшовши на вулицю і озирнувшись навколо себе складно не помітити, як все динамічно змінюється і перетворюється. Ще вчора перед вами був пустир або занедбаний майданчик, а сьогодні стоїть красень магазин. Або ж ще недавно в очі кидався магазин радянської споруди, а тепер на його місці модний і дуже красивий гіпермаркет. А згадайте сучасні дитячі майданчики, які неймовірно красиві і, здається, що вони прийшли з улюблених мультфільмів. Подивіться на парки та алеї – їх унікальність не тільки зворушує, а й дійсно вражає. Панельні будинки типу «коробки» нової споруди вже не зустріти. Все це, в тому числі і виробництво макетів, та інші послуги надасть вам макетна майстерня.

Зважаючи на величезну конкуренцію та специфіку галузі, майстерні часто прагнуть братися за створення макетів унікального виконання, оскільки тільки це майбутнім будівлям дозволить виділятися серед інших. Хто запропонує більш креативний і цікавий проект, той і залишиться «на коні» в подальшому.

Що ми можемо запропонувати?

Сучасне макетування житлових кварталів

Наше бюро пропонує виготовлення архітектурних макетів будь-якої складності, високої якості деталізації, у тому числі макетування та проектування, згідно сучасним нормам, вимогам і побажанням клієнта.

Потрібно сказати, що виготовлення макетів є важливим і захоплюючим процесом, перед початком будівництва. Справа в тому, що майбутня будова, будь то паркова алея або багатоповерховий будинок, можна детально розгледіти тільки в мініатюрі. У подальшому макет може стати гідною прикрасою будинку або холу. Слід розуміти, що макети будинків мають точно таку ж високу точність, як і реальна споруда. Тому робота бюро є відповідальною і кропіткою.

Чому віддати перевагу?

Численні компанії можуть запропонувати виготовити макети будівель за готовими проектами, але це не завжди вдається реалізувати повною мірою, незважаючи на те, що якість їх виконання виявиться на висоті. Головним принципом роботи є чітка відповідність розмірів і форм, а це, в точності, зможе зробити тільки та компанія, яка одночасно і розробляє проекти, і створює макети. Відзначимо, що і вартість архітектурних макетів в останньому випадку може бути більш привабливою і об’єктивною.

Розглядаючи макетні бюро, слід робити акцент на тому, щоб макетування виконували досвідчені професіонали, фахівці у своїй справі, здатні надати індивідуальний підхід до замовника і правильно його зорієнтувати в термінах, якості та інших важливих аспектах майбутнього будівництва.

Наші роботи:


Макет інвестиційного розвитку Херсонської області, м. Херсон

 


ЖК Grand Village на вул. Кульпарківській-Сокільники


Макет Житлового кварталу у м. Львові, ЖК “Бельгійське містечко”


Макет багатоповерхового будинку у м. Рівне, ЖК “Люкс хаус”


Макет елітного багатоповерхового житлового будинку у м. Львові, ЖК “АВАЛОН КЛАСІК”


Макет 4-х поверхового будинку м. Львів


Макет парку “Яворівський Національний Природний Парк”


Макет Торгового комплексу “ШУВАР” у м. Львів

Проектне бюро СН proekt має великий досвід у сфері виготовлення макетів будинків та котеджів. Якщо Ви бажаєте побачити на власні очі як насправді виглядатиме проект будинку, тоді звертайтесь до нас і ми в короткі терміни зробимо макет будинку, якого Ви зможете потримати у своїх руках.

Крім того, серед вижчеподаних наших робіт макетів Вам сподобається деталізація певних архітектурних елементів споруд. Як Ви бачите, ми виконуємо різної складності об’єкти, це і макети багатоповерхівок і навіть макети житлових кварталів, які складаються з декілька будинків.

Вартість макетів будинків та їх терміни виготовлення

Звичайно, макетних майстерень Ви знайдете не так вже і багато у Львові, які б якісно виконали макет будинку. Тому, переконайтесь самі, телефонуйте до нас щоб замовити макет будинку, а ми надамо Вам найкращу ціну та розробимо макет дому у найкоротші терміни!  Ми розробляємо макети по всій Україні, а саме: макети багатоповерхових будівель, архітектурні макети споруд, містобудівні макети, макети промислових споруд та навіть макети внутрішнього простору, тобто інтер’єру. Для прорахунку вартості макету будинку, будь ласка, відправляйте вихідні дані, а саме: основна візуалізація будинку, масштаб, з яких матеріалів слід виконати макет та терміни  на мейл [email protected] Замовляйте макети будинків у професіоналів!

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки