Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Proekt Group

KB-proekt

Proekt Group

Багато родин мріють про комфортне затишне життя і дуже часто таке життя пов’язують з окремим будинком. Саме у власному особняку є ідеальні умови для росту і розвитку ваших дітей. Простір для втілення ідей, проявлення талантів чи творчості або місце для усамітнення, душевного спокою і відпочинку від напруженого життя у місті. Звичайно, можна купити готовий будинок, але дуже часто ми переробляємо будинок так як нам зручно. Це додаткові витрати грошей і часу. Є простіше рішення. Розробити власний план будинку, такий, який нам до вподоби. Або купити готовий проект котеджу у проектних компаній.

Типи проектів будинків

Ми представляємо Вашій увазі колекцію архітектурних концепцій Proekt Group. Тут зібрані як одноповерхові проекти будинків, одноповерхові з мансардним поверхом так, двоповерхові а також дерев’яні проекти котеджів. Ми поділили їх по категоріям, щоб Вам легше було знайти відповідний проект будинку. У кожній з вибраних категорій Ви знайдете як класичний стиль проекту будинку так і сучасний, інноваційний план котеджу.
При виборі проекту звертайте увагу на особливості даного проекту, його розміри і можливості для втілення своїх ідей.

Наші партнери
Закрити




Закрити




Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки