Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Проект готелю “Ручай”

 Реалізований проект готелю

Проект “Ручай” – це реалізований проект готелю від компанії “СН proekt”.

У цьому проекті готелю Вас чекає теплий прийом і затишна кімната для відпочинку.

Кімнати в готелі “Ручай” сконструйовані так що Вам буде дуже зручно і Ви будете почувати себе як вдома.

Кожна кімната в цьому реалізованому проекті має свій санвузол (душ, умивальник, туалет). Крім того кожна з кімнат 2-го поверху має вихід на терасу, а всі кімнати третього поверху включаючи апартаменти мають свій власний балкон.

Проект реалізованого готелю “Ручай” безумовно найкращий проект. Цей чудовий готель спроектований так що в ньому буде зручно навіть інвалідам.

Замовити проект цього готелю Ви можете зателефонувавши нам по цьому телефону: (097) 076 37 47 або написати на e-mail: [email protected]

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки