Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Проект “Томир”

Реалізований проект будинку

Проект “Томир” – це реалізований проект будинку від компанії “СН proekt”.

Цей проект реалізованого будинку ідеально підходить для невеликої сім’ї.

Проект “Томир” одноповерховий будинок з експлуатаційним горищем, без вибудуваного підвалу, з гаражем.

На нашому сайті Ви зможете знайти більше проектів на Ваш смак.

Замовити реалізований проект цього будинку Ви можете зателефонувавши нам по цьому телефону: (097) 076 37 47 або написати на e-mail: [email protected]com.ua

Технічні характеристики реалізованого будинку “Томир”

Ціна реалізованого проекту залежить від багатьох факторов. Мі готові піти вам на зустріч.

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки