Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Проекти будинків

На нашому сайті ви можете знайти більш 1000 проектів будинків. Саме тут зібрані найпопулярніші проекти будинків як для для постійного проживання, так і для відпочинку з сім'єю або друзями.

Серед проектів ви знайдете:

  • одноповерхові будинки з житловою мансардою або без неї
  • двоповерхові проекти будинків в класичному або сучасному стилях
  • плани деревянних будинків
  • будинку з гаражем на один або два автомобіля і без
  • проекти будинків з підвалом або без нього

Купуючи кращі дизайнерські проекти за доступними цінами. Ви отримуєте архітектурні концепції різної площі. Вибирайте з широкого вибору проектів будинків і котеджів з продуманим плануванням як для маленького дачного будинку так і раціональне використання внутрішнього простору для елітного заміського котеджу з великими площами.

Тому шукайте, аналізуйте і вибирайте той проект котеджу, який Вам ближче до душі!

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки