Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Проект будинку HomeKONCEPT-19 + дизайн інтер’єру

https://chproekt.com.ua/project/%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b5%d0%ba%d1%82-%d0%b1%d1%83%d0%b4%d0%b8%d0%bd%d0%ba%d1%83-homekoncept-19-%d0%b4%d0%b8%d0%b7%d0%b0%d0%b9%d0%bd-%d1%96%d0%bd%d1%82%d0%b5%d1%80%d1%94%d1%80%d1%83/
Проект будинку
Проекти будинків
Проекти будинків
Проекти будинків
Проекти будинків
Проекти будинків
Проекти будинків
Проекти будинків

Ціна проекту:

28500 грн
Купити проект

Термін виготовлення

Отримай проект за - 45 ДНІВ

Доставка

- безпосередньо в офісі
- у пункті доставки
- кур'єром за адресою

Кваліфікаційний сертифікат

До кожного проекту обов'язково додається кваліфікаційний сертифікат. Він необхідний для погодження та затвердження проекту у відповідних державних установах.

Наші партнери
План проекту будинку План проекту будинку План проекту будинку План проекту будинку
Загальна площа 247.2 м2
Житлова площа 195.13 м2
Габарити будинку 10.05 м x 17.30 м
Матеріал зовнішніх стін керамічний блок
Матеріал покрівлі металочерепиця
Дахові вікна

Опалення

Гараж
Підвал
Дзеркальне відображення проекту
Комплектація проекту архітектурна, конструктивна та інженерна частини
Хочеш внести зміни у проект?
Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки