Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Акційні проекти будинків

Акційні проекти будинків

Дорогі гості! Вітаємо на сайті CH Proekt. На цьому сайті є проекти різних будинків і коттеджей. На сторінці акційні пропозиції проектів – ми зібрали ті проекти будинків та котеджів, на які знижені ціни. Саме тут Ви можете обрати той проект будинку, який вам давно сподобався, але не підходив по ціні. Зараз ви можете втілити свою мрію в життя.

Проекти нашої проектної компанії вже широко відомі.

Типи акційних проектів будинків:

  • Акційний проект одноповерхового будинку
  • Акційний проект двоповерхового будинку
  • Акційний проект будинку з мансардою

Також є можливість обрати інший проект будинку чи котеджу на свій смак.
Ви можете замовити один з цих проектів собі через телефон (097) 076 37 47 або на нашому сайті.

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки