Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Популярні проекти

Популярні проекти будинків і коттеджів

Вітаємо Вас на сторінці популярних проектів будинків і котеджів. Тут зібрані проекти будинків, що користуються найбільшою популярністю. Пропонуємо Вам ознайомитися з цими проектами. Дані проекти набули популярності тому що вони компактно і зручно спроектовані, мають хороше розташування кімнат і відносно недорого коштують. Дані проекти підійдуть найперш тим хто цінує функціональне планування. Ці проекти будинків оптимально поєднують в собі індивідуальність зовнішнього вигляду та його практичність. Також проекти на цій сторінці мають дуже добре проектування що робить їх простими у будівництві в будь якій місцевості. На нашому сайті Ви знайдете найпопулярніші проекти будинків, які не обмежуються одним стилем або направленням. Замовити популярні проекти> будинків Ви можете якщо зателефонуєте за цим номером: (097) 076 37 47 або на нашому сайті.

Тут зібрані найпопулярніші проекти з нашого сайту.

Тел.: (097) 076 37 47;
Офіс: м. Львів, вул. Пасічна 160, каб. 309

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки