Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Проекти двоповерхових будинків

Двоповерхові проекти будинків

Для початку будівництва, насамперед, потрібно визначитися з проектом двоповерхових будинків. Як правило, цей процес може затягнутися. На сьогоднішній день в Україні існує достатня кількість проектів, тому підібрати для себе проект самостійно досить складно. Проекти двоповерхових будинків легше обирати з професіоналом, який порадить і підкаже, в якому випадку що краще і практичніше.

Сучасні та ексклюзивні двоповерхові проекти

Якщо ви вирішили замовити двоповерховий проект у Львові чи Києві, в першу чергу треба визначитися з ідеями, що саме ви хочете побачити в проекті. Звідси вже буде видно, який саме проект ви замовите: індивідуальний або ж типовий проект. Двоповерхові проекти за індивідуальним замовленням мають ряд переваг. У цьому випадку вашим домом займеться професіонал своєї справи – архітектор, який створить проект згідно всіх ваших індивідуальних побажань. Архітектор створить унікальний проект, якого більше ні в кого немає, і не буде. Єдине, що такі індивідуальні проекти обійдуться власникові котеджу або будинку значно дорожче, ніж типовий проект. В останньому випадку все набагато простіше, таку будівлю вже було побудовано, тому в цей проект просто вносяться необхідні зміни для усунення первинних недоліків, та й вартість набагато нижча, ніж індивідуального проекту. Однак, в такій ситуації ви можете незабаром виявити такий же будинок при забудові іншого котеджу.
Як правило, на практиці частіше вибирають типові проекти. У нього достатньо внести зміни і знайти хорошого архітектора та будівельників, які втілять проект у життя, незалежно від місцевості і складності споруди.
Також слід обумовити деталі, що стосуються площі забудови. Якщо в планах є гараж, це слід оговорювати заздалегідь, в силу того, що проект будівництва з гаражем передбачає трохи інший тип проектів.

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки