Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Проекти одноповерхових будинків

Проекти одноповерхових будинків відмінно підходять для власників заміських будинків у Львові. Такий будинок легше взимку прогріти, це не сильно затратно, достатньо всього лише дров і декількох камінів. Ще одним плюсом одноповерхових проектів є навантаження на фундамент. Якщо порівняти одноповерховий і двоповерховий будинки однакової площі, то в першому випадку навантаження на фундамент буде менше. Тому виходить, що при розробці проекту одноповерхового будинку можна досить непогано заощадити.

Проекти одноповерхових будинків

Одноповерхові проекти не мають сходів, тому такий варіант відмінно підходить для літніх людей або сім'ї з маленькими дітьми. У каталозі типових проектів можна підібрати проект для вашого будинку і потім один з проектів, який став до вподоби, замовити у нас. Ми працюємо по всій Україні.
Починаючи будівництво, необхідно подбати про те, щоб проект був розроблений саме для вашого будинку. Найчастіше типові проекти розробляються для типових ділянок. Перевіряти потрібно для того, щоб, насамперед, забезпечити себе і свою сім'ю. Адже, якщо проект розроблений не під ваш грунт, може утворитися тріщина в стіні. І це далеко не всі мінуси типового проекту. Погодьтеся, що індивідуальний проект краще типового, адже тут можна дати волю вашим ідеям і фантазіям, опрацювати все до самих дрібниць з архітектором, тим самим розробити ваш неповторний будинок. Можливо, ви захочете будинок у вигляді піраміди або мушлі. Усього цього ви не зможете здійснити в типовому проекті. Ми радимо Вам зупинити свій вибір на замовленні індивідуального проекту.
Наша компанія має каталог одноповерхових будинків, з яким ви можете ознайомитися на сайті. Ви можете подивитися, як може приблизно виглядати ваш будинок, знайти схожий на ваш, а ми, в свою чергу, допоможемо внести доповнення до цього проеку та зробимо будинок комфортніше.

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки