Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Разом з архітектором створи проект

Створи проект будинку разом з архітектором

Якщо Ви не знайшли готовий проект будинку тоді у проектного бюро СН proekt Ви можете замовити індивідуальний проект будинку для Вас. Ми запроектуємо Ваш будинок мрії в короткі терміни і за прийнятною ціною. Процес проектування котеджу вельми простий. Для початку, щоб купити чи замовити індивідуальне проектування де б Ви не знаходилися, чи у Львові чи в Києві, Вам слід зателефонувати до нас і озвучити свої побажання та ідеї. Після чого архітектор зв’яжеться з Вами і відповість на всі ваші запитання, а також визначить вартість проектування будинку і терміни виконання проектувальних робіт. Ми проектуємо по всій Україні!

Проектувальні роботи розпочнуться після підписання договору та отримання нами авансу в розмірі 50 % від загальної суми. У співпраці з нашим архітектором Ви створите ескіз Вашого майбутнього будинку. Після затвердження Вами ескізу намірів забудови, конструктор спроектує конструктивну частину будівлі. Після того, як індивідуальний проект буде остаточно завершений, Ви прибудете до нас, щоб забрати його і сплатити решту грошей, або проект буде відправлений Вам перевізником після отримання нами банківського переказу. Після того, як Ви купили індивідуальний проект будинку ми готові Вас і надалі безкоштовно консультувати на протязі цілого будівельного процесу. 

Дозвольте нам зробити свій внесок у Вашу мрію.

Як відбувається співпраця з архітектором?

Співпраця з архітектором відбувається дуже просто і легко. Наші кваліфіковані архітектори зможуть безкоштовно виїхати  на земельну ділянку, де Ви плануєте будувати свій дім.  Це, у свою чергу, допоможе з орієнуватися на місцевості, побачити міські комунікації які пролягають біля Вашої ділянки. Після цього ми уважно запишемо всі Ваші побажання щодо майбутнього будинку, а саме: зовнішній вигляд, внутрішній простір, висоту поверхів, висоту підвального приміщення (якщо такий передбачається), розташування меблів і т.д. Якщо всі моменти погоджено, тоді архітектор виведе ціну та терміни проектування (терміни залежать від складності проекту, але зазвичай ми стараємося вкластися в 30 робочих днів).

Індивідуальний проект котеджу – це?

Індивідуальний проект будинку – це ексклюзивний проект будинку, який розроблено виключно по Вашим побажанням та вихідним даним. Такий проект однозначно проектується значно довше (до моменту затвердженого Вами ескізу), крім цього, остаточна вартість залежатиме від загальної площі будинку. Як правило, індивідуальний проект дорожчий за типовий. Якщо Ви не знайшли серед колекції готових типових проектів відповідний проект будинку наші кваліфіковані архітектори готові запроектувати для Вас індивідуальний проект в максимально стислі терміни.

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки