Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

п. Микола, с. Зубра, Львівська обл.

Зайшов до них в офіс. Переговорив по проекту, але ще мав отримати документи на землю, тому з проектом треба було почекати. Отримавши акт на землю, вирішив що архітектор має виїхати і глянути на ділянку.
Після виїзду зайшли в кафе – погодили вихідні дані по проекту. Підписали договір і на протязі 3-ох днів мені надали вже перші напрацювання по плануванню. Також мені сказали, що розроблять візуалізацію мого будинку. Крім того, я декілька разів мав змогу переглянути будинок в 3D, щоб вже уявно себе представити в будинку. Сподобався підхід – все вчасно та швидко. Особливо хочу відзначити роботу архітектора за його професіоналізм.

п. Ігор, с. Рунгури, Коломийський район, Івано-Франківська обл.

Знайшли на їхньому сайті проект котеджу “Геліотроп” від проектної компанії “АРХЕТОН”. Нам цей проект сподобався, але перед замовленням я попросив свого брата, який проживає у Львові, зайти до них в офіс, щоб перевірити хто вони. Мого брата люб’язно прийняли та показали зразок проекту, який я отримаю. Після цієї зустрічі у мене не було сумнівів. Приїхавши у Львів я замовив проект. І вже на наступному тижні мені подзвонили та повідомили, що проект готовий і його можна отримати в офісі. Дуже оперативно працюють та злагоджено. Успіхів Вам в роботі!

п. Ольга, смт. Рудно

Спершу звернулася до проектного бюро за консультацією перед купівлею земельної ділянки по питанню геологічних вишукувань. В той самий день ми з геологом виїхали на ділянку. Правда ділянку ми купили в іншому місці. Після того я вже знала хто мені буде робити проект на будинок. З типових проектів ми з чоловіком нічого не могли знайти, тому зупинилися на індивідуальному проекті. Роботою архітектора дуже задоволена, адже під час нашої спільної роботи ми неодноразово робили поправки по ескізу проекту. Мене постійно повідомляли на якій стадії виконання проектна документація. Вже за місяць я тримаю свій проект будинку на руках. Буду до них звертатися щодо консультацій по будівництву.

п. Ігор, м. Київ

Мені сподобався проект котеджу “СН-309”. Там проект на одну машину а я хотів на дві. Це всі зміни тому вартість таких змін мене цілком влаштувало. Надав геологію для прорахунку фундаменту оскільки я будуватиму на “агресивній” ділянці. Конструктор грамотно підійшов до цього адже це відповідальна справа. Порадили мені будівельну фірму в м. Києві. Будуть прораховувати мені вартість зведення будинку. Роботою проектного бюро задоволений. Рекомендую!

п. Іра, м. Івано-Франківськ

Нам з чоловіком сподобався проект будинку на їхньому сайті СН-314. Приїхали до них в офіс, що знаходиться у Львові. Нас радо прийняли) Щоправда ми хотіли будувати будинок з дерева так як ділянка знаходиться в лісосмузі. Без жодних проблем нам прорахували даний проект в дерев’яному брусі. Відправили плани по вайберу, ми погодили і через 2 тижні ми отримали дві частини проекту у трьох примірниках. Все сподобалося! Мінусів немає.

п. Василь, с. Суховоля

Сподобався мені проект будинку на іншому сайті, але я хотів вносити зміни. Задзвонив до проектного бюро “CH proekt”. Отримав досить кваліфіковану консультацію щодо проекту. Вирішив у них замовляти і не помилився з вибором. Керівник запропонував мені розробити проект “з нуля” тобто індивідуально запроектувати проект будинку але концепцію(зовнішній вигляд) проекту залишити такий як на іншому сайті. Планування поверхів ми вже розробляли під мої вимоги. Проект виконали доволі швидко до 1 місяця. Я думав то буде тягнутися до 3-4 місяців а будувати будинок хотів вже навесні. Дуже ввічливі та ще й порекомендували бригаду яка будує по їхнім проектам. Ну, що ще сказати – професіонали у своїй сфері.

п. Ярослав, с. Пикуловичі

На окружній дорозі біля Львова в с. Пикуловичі маю ділянку. Вирішив побудувати невеличкий будинок. Знайшов через інтернет проектне бюро CH proekt. Нам сподобався проект СН-298, але оскільки ділянка досить маленька ми відмовилися від гаража. Крім того, що ми замовили проект нам потрібна була геодезія по ділянці. Виявилося, що вони і то роблять. Приїхав геодезист все проміряв. Нам сподобалося як швидко та оперативно нас обслужили. Проект отримав вчасно і дуже радів, що замовив його саме у них.

п. Дмитро, с. Зубра

Досить довго я шукав для себе проект котеджа. Чисто випадково натрапив на їхній сайт www.chproekt.com.ua. де знайшов, що шукав проект будинку СН-188. Правда потрібно було вносити ряд змін в проект, а саме: додати камін на першому поверсі, зробити навіс на дві машини, допроектувати до будинку кладову та техн. приміщення. Та й на другому поверсі цього проекту ми зсунули перегородки так,  щоб б мені було комфортно проживати. Під час роботи не було жодних зауважень. Зміни по проекту відправляли на мейл, що для мене було прийнятним, адже я бізнесмен і не мав часу їздити до них в офіс. Одним словом, повністю задоволений. Дуже швидко працюють!

п. Ігор, с. Ріпнів

Звернувся до проектного бюро оскільки мені запропонували найкращу ціну по індивідуальному проектуванню. Я мав певні уявлення про проект свого будинку, бачив деякі будинки побудовані які мені подобалися ззовні. Зробив фото будинку, який мені найбільше припав до душі. Почали працювати над ескізним варіантом проекту будинку. Потрібно було вже на початку вказати з якого матеріалу я хочу будувати, який вигляд будинку, які висоти поверхів і т.д. Погодили планування по будинку і через два тижні після затвердження ескізу я отримав проект з усіма конструкціями та підрахунком основних матеріалів. Щиро вдячний Вам!

P.S. На фото візуалізація мого будинку))

п. Микола, с. Бірки

Зацікавив мене проект будинку “СН-368”. Він хоча маленький, але для мене його достатньо. Вносили ряд змін. Вдалося навіть поторгуватися за ціну. Хлопці довго зі мною працювали по змінам в проекті. Робили досить багато ескізних пропозицій. Мені було приємно з ними працювати. Успіхів Вам в роботі!

п. Михайло, Київська обл.

Мені з дружиною дуже сподобався проект на Вашому сайті “СН-302” а особливо моїй дружині. Правда без змін не обійшлося. Спочатку ми переживали адже не знали як можна було працювати на відстані. Зрештою наважилися і замовили. Архітектор вніс зміни з нашими побажаннями дуже швидко. Відправили нам на погодження по електронній пошті. Після перегляду ми внесли ще незначні поправки. Після погодження змін нам підготували проект нашого будинку. Отримали ми на Новій Пошті – переглянули, все добре. Тепер наступна фаза – будівництво. Ми з дружиною дуже задоволені що звернулися саме до Вас. Щасти Вам!

п. Софія, м. Москва

Звернулася до проектного бюро “СН proekt” бо вони єдині на заході України є представниками від польської фірми “Архетон”. Я проживаю у м. Золочів, а проект будинку “Зоя Люксор” мені дуже сподобався, і я замовила його для своїх родичів у Москві. Тут було вигідніше купити і передати їм ніж придбати такий проект там. Дуже швидко я отримала проект, якщо не помиляюся за 3-4 дні. Дякую за оперативність.

п. Богдан, м. Пустомити

Добрий день! Хочу сказати, що такого високого обслуговування я не очікував. Адже після замовлення проекту котеджу “Смичок Бета” від польської фірми “Архетон” не пройшло і 5-ти днів, як мені повідомили, що проект готовий і його можна забрати. Більш того, у проектну документацію входило три частини: архітектурна, конструктивна та інженерні мережі по будинку. Роботою проектного бюро дуже задоволений. Буду рекомендувати друзям та знайомим!

п. Михайло, м. Винники

Замовив індивідуальне проектування у них. Мав деякі фото проектів ,які мені подобалися з різних проектних сайтів. Спочатку ми погодили планування поверхів, бо я хотів щоб загальна площа будинку була не більше 200 м.кв.

Потім ми пропрацювали фасади, погодили і мені видали робочий проект з усіма розрахунками. Ще й в бонус розробили візуалізацію будинку з моїми побажаннями по кольору основних матеріалів. Роботою задоволений. Під час співпраці з архітектором розвинулися дружні відносини. Дякую Вам.

п. Віталій, м. Житомир

Замовив у Львові готовий проект будинку “СН-181”. Щоб замовити проектну документацію потрібно було здійснити 50% передоплату. Трохи переживав, щоб не потрапити на шахраїв. Але все добре,  можна замовляти. Все організували як по домовленості. Отримав три примірника проекту через нову пошту вчасно. Роботою задоволений.

п. Богдан, м. Львів

Купив проект будинку з мансардою “СН – 116” для сина. Отримав кваліфіковану та безкоштовну консультацію ще й сертифікати на знижку на купівлю будівельних матеріалів.
Мінуси: немає
Плюси: робота та обслуговування сподобалося. Проект будинку отримав вчасно.

п. Лев, м. Львів

Замовили проект будинку “СН-159”. Дивилися різні варіанти. Проте повернулися до того проекту,  що й спочатку . Він нам і по ціні підійшов і по функціональності. Щоправда внесли зміни. Архітектор перераховував матеріал стін на газоблоки YTONG. Вартість таких змін нам коштувало 800 грн. Дуже швидко та оперативно отримали наш проект котеджу. В цій фірмі добре працюють, а працівники дуже доброзичливі.

п. Оксана, м. Київ

Ми з чоловіком дуже довго шукали проект, переглянули безліч сайтів з різноманітними варіантами, але коли побачили проект “СН-302″ – зрозуміли, що це саме те, що ми шукали. Будинок компактний, все дуже чітко продумано, немає зайвого метра. В цей момент якраз даний проект був виставлений як проект місяця і на нього діяла знижка (хочу сказати що ціни на сайті взагалі ПРИЄМНО радують). Ми дуже задоволені роботою проектної команди, це професійна команда, злагоджена робота, кваліфіковані працівники, не було жодного моменту до чого можна було б “придертися” (ми вносили зміни в проект і все було виконано на 5+). Усім рекомендую!!!!! Щиро Вам вдячні!

п. Андрій, м. Львів, Пасіки-Зубрицькі

Переглянули дуже багато сайтів з проектами. Зупинилися на проекті двоповерхового будинку. Цей проект зустрічали на декількох інших сайтах. Ціна коливалися приблизно 11000-12000 грн. Вже планували замовляти. І тут, я вирішив в Інтернеті “забити” проекти домов Львів – з’явився їхній сайт www.chproekt.com.ua.,де знайшов цей проект. Щоправда візуалізація фасадів цього проекту, була просто ніяка порівнюючи з тими які я бачив на інших сайтах, але планування та габарити будинку ті самі. І проект дешевше. Крім того, в них діяла акція -10%. І того, зміни які я вносив в проект вийшли безкоштовно. Тепер чекаю на проект. Як збудую “коробку будинку” вишлю їм декілька фото, щоб виставили в рубрику “реалізовані проекти”.

п. Наталя, м. Львів

Ми приїхали до них в офіс, щоб дізнатися що саме вони роблять і що можуть нам запропонувати. Нас цікавила спарена забудова. Ми вже попередньо знайшли на польському сайті проект, який нам найкраще підходив по габаритам та плануванні. Виявилося, що вони вже такий проект розробляли і мали до цього будинку ще один варіант планування, який нам, до речі, більше сподобався. Хоча в них на сайті цього проекту не має, сказали що ще не встигли виставити. По ціні домовилися. Проект отримали швидкота ще й видали у їхній фірмовий папці. Одним словом – МОЛОДЦІ.

п. Роман, Волинська область, м. Ковель

Шукав проект в Інтернеті. Переглянув різні сайти. Зупинився на їхньому і вибрав проект котеджу “СН-187”. Зробив замовлення через Інтернет. На наступний день зі мною зв’язалися, оформили замовлення і за декілька днів я отримав проект через Нову Пошту. Все виявилося дуже просто і легко.

п. Василь, Львівська область, с. Суховоля

Знайшов їхній сайт в Інтернеті. В них є така послуга, як інспектор цін. Говориш, який проект тобі сподобався, а вони тобі запропонують найкращу ціну на ринку. Я вже вибрав проект на київському сайті і вирішив ще перевірити чи дійсно воно в них працює, тим більше мені зручно бо вони знаходяться у Львові. Задзвонив, сказав проект який мені сподобався і дійсно в них проект я купив за найкращою ціною.

п. Віталій м. Чернівці

Вибрав проект на іншому сайті. Там він коштував приблизно 11000 грн., а мені потрібно ще було вносити зміни (доробляти цокольний поверх і ще деякі зміни в плануванні) і того все разом проект би коштував 14500 грн. за три частини (архітектурна, конструктивна та інженерія). Подзвонив у “CH proekt”, мені запропонували цей проект за 10000 грн. і це вже включаючи всі зміни. Щоправда в проект входитиме лише дві частини, але інженерії мені і так не потрібно. Оскільки я з іншого міста, то проект отримав через Нову Пошту. Креслення мені були потрібні терміново, отримав їх дуже швидко буквально за тиждень часу. Дуже дякую Вам!

п. Володимир, Львівська область, с. Ковирі

Нещодавно залив фундамент. Почав думати над тим, яке планування зробити. Багато шукав, передивився різні варіанти. І зрозумів, що без проекту буде тяжко. Я задзвонив в проектне бюро “CH proekt”, до мене приїхав архітектор, запропонували декілька варіантів. Планування відразу затвердив, а фасад ще доопрацьовували. Замовив лише ескіз намірів забудови, наразі цього мені буде достатньо і по коштах вийшло нормально. На даний момент (червень 2015р.) звів перший поверх, роблю перекриття. В принципі роботою задоволений.

п. Марія м. Львів, вул. Рясне-Руська

Купили проект “СН – 110”. Вносили ряд змін. Ми хотіли, щоб в нас були великі та занижені вікна. Також змінювали матеріал стін на газобетонні блоки. Думаємо над блоками від компанії “Ytong”. Це хороший польський виробник, мають великі переваги порівняно з іншими виробниками блок. Ще робили зміни на другому поверсі. Одним словом змін трохи було. Претензій до виконання робіт не було. Роботою задоволені.

п. Володимир. м. Львів, вул. Скнилівський провулок

Вибрав проект будинку «Сара» від компанії “Архетон”. Приблизно до 1 місяця чекав на нього. Мені пояснили, що це пов’язано з змінами, які вносили до нього. Отримав проект, однак, через декілька місяців їм задзвонив і задав ряд запитань. Фундамент у цьому проекті монолітний, а в специфікації були теж прораховані бетонні блоки. Мене цікавило де вони використовуватимуться?! Польські архітектори пояснили, що дають прорахунок на бетонні блоки, на випадок, якщо вирішу робити інший фундамент.

п. Олег, м. Кам’янка-Бузька

Замовляли типовий проект «Крошка» від польської проектної компанії Архетон. До двох тижнів отримали. Зауважень щодо обслуговування та якості роботи не виникало. Все було швидко, оперативно. Навіть підвезли мені його самі. Молодці!

п.Михайло, м.Москва

Побачив їх у Львові на виставці. За півроку вирішив, що хочу збудувати для себе невеликий будинок за Львовом. Під’їхав до їхнього офісу і зробив замовлення на індивідуальний проект. В мене взяли вихідні дані і 50% завдатку. Ескізний варіант мені надіслали на мейл ми зробили невеликі корекції і погодили. За декілька днів мені подзвонили, що проект готовий, можна забрати.

Дякую, мені сподобалося з вами працювати!

п.Андрій, м. Львів

Вибрав на сайті проект, задзвонив, замовив. За два тижні, як і домовлялися, отримав свої три примірники. Хлопці працюють чітко та оперативно.Проект детальний, ще й є партнерська система знижок на будівельні матеріали.

Дякую!

п.Григорій, м. Львів, с. Зимна вода

Мені сподобався проект в іншій фірмі, але ще планував в нього вносити зміни. Вирішив продзвонити різні архітектурні фірми, щоб дізнатися вартість виготовлення такого проекту. Ціни були різні. СН proekt запропонували найкращу ціну. Спочатку замовив в них архітектурну та конструктивну частину. Але виявилося, що на той час їхній конструктор був у відпустці, а в мене було дуже мало часу, бо хотів вже почати заливати фундамент. Тому вони мені розробили лише архітектурну частину, а конструктивну вже зробив мені знайомий. Проект на будинок вийшов такий, який я хотів.

 

п.Оля, м. Львів, вул. Скнилівський перевулок

Купили земельну ділянку з старим будинком. Перший поверх вирішили залишити, лише дещо розширити і добудувати ще другий поверх. Мені порадили СН proekt. Чесно кажучи я не дуже розбираюся в будівництві, тому багато питань вирішувала відповідальна людина за будівництво.Проект мені розробили згідно погодженого мною планування та фасаду будинку. Проект, який отримала ще дала на перевірку незалежній, третій особі. Виникли були питання, але їхні архітектори та конструктори дали обгрунтоване пояснення на основі будівельної норм. Тому, щодо проекту в мене вже не було ніяких претензій.Але порада всім іншим хто планує почати будівництво, якщо будуєте для себе тоді вникайте у всі моменти будівельного процесу. Не довіряйте цього нікому. А ще найкраще додатково беріть авторський нагляд і тоді будете спокійні, що Ваш будинок відповідатиме проекту.

п. Наталя, м. Львів, с. Малечковичі

Мої знайомі замовляли проект в Архетон, були задоволені, тому мені їх і порадили. Я подзвонила до представника у Львові, щоб поцікавитися загальною інформацією. За якийсь час вони мене перенабрали і ми домовилися про зустріч. Я переглянула зразок їхньої проектної документації, дізналася про формування цінової політики і вирішила ще подумати. Також хотіла побачити, що інші фірми мені запропонують. В кінцевому результаті вирішила в них замовити, бо тут я чітко розумію, що я отримаю на озвучену ними суму. Під час погодження ескізного проекту ми доволі часто зустрічалися, бо розглядали різні варіанти планування, фасаду будинку і т.д. Результатом задоволені. Що мені сподобалося вони розуміли, що я хочу, а не нав’язували вже готові свої розробки, як інші.

п. Христина м.Львів

В мене вже був готовий проект, що правда куплений в іншій фірмі. Але коли залили фундамент, ми вирішуєм з чоловіком зупинити будівництво. Тому, що нам зовсім не подобається планування, яке в реальності получається. Приймаємо рішення повністю зробити перепланування. Наш початковий проект був звичайний у класичному стилі. А під час будівництва ми захотіли, щоб наш будинок більше був в сучасному стилі, з великими вікнами, та з  великою просторою терасою. Наш прораб порадив проектне бюро “CH Proekt”. Їх представники зробили виїзд, і буквально за 3 дня ми з ними погодили ескізний варіант нашого будинку.Нам результат сподобався. Рекомендую.

п. Микола, смт. Івано-Франкове

В мене вже була збудована коробка будинку. Проекту не робив. Будували як всі – разом з кумом, братом, сватом. Почали зводити дах. І тут все почалося. Кут даху не відомий, одні крокви не лягають на балки, а інші взагалі висять в повітрі. Прийшлося шукати рішення цієї ситуації. Спочатку планував зробити проект конструктиву даху, але, оскільки даний будинок планував погоджувати в державних інстанціях вирішив зробити всю необхідну проектну документацію. Можете переглянути тут. Проектне бюро “CH Proekt” запропонував найкращу ціну.

п. Сергій, м. Новояворівськ

Я почав будувати дачний будинок без проекту. Вже на першій стадії будівництва, а саме заливання фундаменту, постало питання, як правильно розробити планування, з якої сторони має бути кухня, спальня, камін і т.д.Після професійної консультації я зрозумів, без проекту не обійтися. Переглянути фото будинку на стадії будівництва Ви можете тут. Я залишився задоволений!Бажаю успіхів та процвітання проектному бюро “CH Proekt”.

п. Катерина. м. Київ

Маю земельну ділянку в Києві. Процюю у будівничій сфері, тому давно хотіла мати власне житло.Переглянула тисячі проектів на різних сайтах, але важко було вибрати той, який би підходивив по всіх моїх параметрах. Подзвонила у проектне бюро “CH Proekt”, домовилася про виїзд архітектора. Мені порадили розробку індивідуального проекту. Фото моєї земельної ділянки зможете перегянути тут.

Архітектор до тижня часу розробив ескізний проект, ми швидко його погодили. І вже за декілька тижнів отримала свій робочий проект. Вже цього року заливаємо фундамент.

Хочу подякувати колективу за оперативність та люб’язність!!!

п. Володимир, 55р., м. Львів

Чи задоволений я? Так. Я сам будівельник і хочу сказати що роботи виконані на найвищому рівні. Хлопці були справжніми майстрами своєї справи. Були ввічливими та радилися зі мною, щоб догодити мені 🙂 Справді, я не жалію, що обрав саме цю бригаду. Не було жодних зауважень до виконання роботи, тому можу сміло порадити їх будь-кому. Вдячний за оперативність.

 

п. Ігор, Львів

Я звернувся до цього бюро тому, що запропонували найкращу цінову політику та терміни по виготовленні проекту. Хочу відзначити роботу архітектора, який працював зі мною. Було розроблено декілька ескізних варіантів доки я не зупинився на тому, який мене задовільняв повністю. По проекту зауважень також немаю. Я рекомендую усім своїм знайомим звертатися саме до проектного бюро CH proekt.

 CH proekt розробляв проект реконструкції житлового будинку. Фото реалізованих робіт по індивідуальному проекту  тут.

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки