Працюємо по всій Україні!

(097) 076 37 47

Візуалізації інтер’єрів, екстер’єрів. 3D анімація. Створення віртуальних турів

На сьогодні конкуренція в галузі будівництва в Україні настільки велика, що багатьом компаніям і архітекторам дуже складно не просто утримати, а елементарно залучити замовника. Численні проекти буквально починають рябіти в очах і, іноді, людині стає важко пояснити, в чому вигода одного або іншого варіанту. У цьому може допомогти створення інтерактивних презентацій, будь то інтер’єр або екстер’єр майбутньої споруди. Схвалюють зазвичай проекти, які можна наочно уявити і побачити їх у реальному виконанні, в чому й допомагає візуалізація інтер’єрів та візуалізація екстер’єру.

Висока якість моделювання будь-якого проекту майбутньої будови і повною мірою втілити архітектурні ідеї фахівця допоможе тільки створення анімаційного відеоролика. З року в рік попит на таку послугу тільки зростає. Створення 3д анімації важливе тоді, коли передбачається точно і якісно вирішити поточні завдання в максимально стислі терміни. Зокрема, використовувана модель повинна представити точне виконання конструкції, розмірів, конфігурації, типу покрівлі, оздоблення стін, виду вікон, інших вагомих елементів правильній пропорції.

Чому створення віртуальних 3д турів настільки вигідне?

  • Виконана візуалізація в екстер’єрі дозволить побачити тип матеріалу, його фактуру, колір, відтінок як зовні, так і з середини, в тому числі виготовлення підлоги, обробка стін, вигляд стелі і т.д .;
  • Реалістичні візуалізації будинків гарантують отримання точних моделей обраних об’єктів;
  • Віртуальний макет дозволить узгодити суперечності (якщо вони будуть) між розробником проекту, архітектором, підрядником та іншими робітниками;
  • Сучасна візуалізація об’єктів допоможе побачити, як буде виглядати виконаний проект на місцевості у Львові, в Києві інших містах, чи буде вписуватися в ландшафт та інші поточні моменти;
  • Будь-яка візуалізація котеджів та будинків гарантує істотну економію коштів, часу і сил на передбачуване будівництво;
  • Візуалізація особняків, багатоповерхових будинків і т.д. дає можливість здійснення глибокого аналізу проекту на наявність позитивних і негативних моментів.

Візуалізація інтер’єрів

 Візуалізація екстер’єрів

Закрити
Закрити
Закрити

Ім'я *

Прізвище *

Номер телефону *

Email *

Відгуки

п. Юрій, с. Зубра, м. Львів

Рекомендую, так як, ціна і якість проекту задовольнили. Знаходячиcь за кордом вдалося замовити проект і віддалено його координувати з керівником компанії, Юрою. Варто звернути увагу ще було не достатньо рекомендацій і технічних порад, що призвело до багатьох змін будинку, навіть після остаточного затвердження проекту. Також варто додати/покращити комунікацію з архітектором, так як на ньому зав’язана основна частина роботи.
Висновок: Незважаючи на деякі недоліки(які можна виправити) я рекомендую цю компанію, у зв’язку з конкурентною ціною і великим вибором проектів.

п. Назар, м. Золочів

Мені з дружиною сподобався проект на Вашому сайті СН-268. Ми дуже багато проектів котеджів передивилися на різних сайтів і довго вагалися на якому з проектів зупинитися. Все обдумавши ми передзвонили до них та домовилися про зустріч. Приїхавши у Львів ми були переконані що зупинилися саме на цьому проекті СН-268. Але ми б хотіли зробити ряд незначних змін, а саме: додавши маленький підвал та зміни по зовнішньому вигляду будинку. Поспілкувавшись з архітектором ми замовили проект. А далі, в ході роботи, нас повідомляли по електронці щодо внесення змін. Отримавши проект будинку ми обов’язково ще будемо телефонувати за консультацією в ході будівництва.

Всі відгуки